Taaskord oli huvitava filmi vaatamine. Seekord pühendatud Vabariigi Aastapäevale.

Lasteaiaga käisid tutvumas ja kogemusi vahetamas Viimsi lasteaia Väike Päike õpetajad. Oli tore hommik ja kogemused kuluvad "marjaks" ära. Kevadel plaanime külastust nende armsasse majja.

Lotte rühm käis Teatri-ja Muusikamuuseumis. Oli väga põnev üritus. Lapsed said laulda hümni ja teisi isamaalisi laule. Tutvuti väntoreliga.

Naksitrallid külastasid Lastekirjanduskeskust. Sinna minnakse tagasi koos vanematega. Paljud raamatud võlusid lapsi ja kogu maja pakkus suurt huvi.

Eesti Vabariigi aastapäeva aktus oli tore ja südamlik. Aitäh muusikaõpetaja Küllile. Üle pika aja oli tegu peoga!!! Lapsed olid pidulikult  riides ja kõlas võimas hümn. Tore, et kõik lapsed oskavad hümni lauda!

Nagu tavaks, kuulutasime välja 2012 Aasta Õpetaja ja Aasta Kolleegi. Aasta Kolleegiks sai meie armastatud  majahoidja Mati Eelmaa. Aasta Õpetakas sai Triin Ruus. Kuna oli tasavägine võistlus, siis said sama tiitli ka Anne Truumaa ja Kersti Raud. Edu kõikidele uuel aastal!!

Taaskord toimus koolitustsükli " Lapse kõrval targemaks" koolitus. Lektoriks Kristiine Vahtramäe ja teemaks " Piiride kehtestamine." Aega jäi napiks, sest oleks veel palju tahtnud küsida ja kuulata. Aitäh kõikidele osalejatele. Kevadel kohtume jälle mõne toreda koolitajaga.

Eile oli kooskoolitus Priisle lasteaia õpetaja abidega. Oli tore võimalus kogemusi vahetada, majaga tutvuda ja kuulata uut ja huvitavat.

Etluskonkursi Lasnamäe voor lõppes meile edukalt. Kadri Kruus sai linna lõppvooru, mis toimub 13.03. Estonia Talveaias. Hoiame pöialt!

07.märts on tähtis päev. Lasteaed saab 45.aastaseks. Sellel päeval toimub pidulik vastuvõtt ja kontsert. Lapsed tähistavad sünnipäeva reedel toimuva disco ja jäätise söömisega.

Juba esmaspäeval kaunistame maja ja paneme üles palju huvitavat.

Kõikidele toredat nädalavahetust ja mõnusat tegutsemist.

Kalender

September 2018