Olen ikka vilets kirjutaja. Viimati ju jätsin rääkimata toreda Sipsiku hommikupooliku ürituse kus olid külas toredad miniloomad Nõmme Loodusmajast. Nii hiired, rotid, kilpkonnad kui jänesed tekitasid suurt elevust.

Vahepeal rõõmustasime oma Rasmuse üle, kes pääses Laulukarusseli finaali.

Sügisest hakkame saadet vaatama ja pöialt pidama. Küll on ta tubli ja muidugi ka  lauluõpetaja Külli.

Lasteaia lõpupeod muutuvad iga-aastaga põnevamaks. Lisaks lastele esinevad lõbusate etteastetega ka lapsevanemad! On vast peod...

Talgud olid nagu alati teguderohked. Rahvast oli palju ja meie kringel ja supp olid ikka päeva naelaks. Istutasime lilli, rohisime, koristasime kuure ja tegime 4 ürdipeenart. Isad trimmerdasid ja kiiged said peale kaitsevärvi. Meie lasteaia õueala on nagu väike, roheline oaas keset Lasnamäge. Meil on vedanud.

Lastekaitsepäeva tähistasime nagu ikka isade korvpalliturniiriga. Sedapuhku oli 4 võistkonda. Juba kolmas aasta sai rändkarika endale Sipsikute meeskond!

Tublid isad! Läbi eeskuju saame ka lapsed spordiradadele lähemale. Tore, et kool meile oma saali lubab kasutada.

Üleeile oli Sikupilli laste spordipäev. Jõudu sai proovitud jooksus ja kaugushüppes. Medalid ja diplomid jagatud! Lapsed olid rõõmśad ja rahulolevad.

Eile oli tore, igati õnnestunud suurüritus - Ökopäev -"Vana asja uus elu". Isegi artikkel ilmus, mis oli küll ebatäpsustega. Nimelt ei viinud töötubasid läbi Lehola Keskkonnahariduskeskus vaid meie omad, tublid õpetajad. Keskus oli esindatud väljapanekuga. Ja pole me veel 50 aastat vanad vaid 46. Kaasa lõid oma töötubadega Kihnu ja Komeedi lasteaiad. Aitäh neile! Kokku oli 13 erinevat töötuba.

Pojenginupu kohvikus  küpsetasin  pannkooke. Õues on ikka tore küpsetada ja süüa. Lapsed said näomaalingud, kõhud täis, meisterdatud ja laulud lauldud. Järgmisel aastal jälle! Aitäh õpetajad!

Nüüd veel viimased nädalad lasteaias ja siis puhkusele.

Ilusat suve!

Kalender