Kuud on möödunud nii kiiresti ja taaskord olen patune, sest kirjutamiseni pole jõudnud. Vahepeal on palju juhtunud ja muidugi ikka toredaid asju. Õpetaja Triinu sai linnapoolt Innovaatilise õpetaja tiitli. Ta on seda väärt. Robootika on võitnud taaskord laste südamed. Uued mõtted on juba varuks, et laste tegemised oleksid veelgi vahvamad. Oma tarkust läheb Triinu jagama ülelinnalisele konverentsile, mis on mõeldud  õpetajatele. Jõudu ja jaksu Triinule.

Lotte rühma õpetaja Sirje P. alustas toreda ettevõtmisega. Nimelt toimub iga kuu, üks kord "Sirje meistrikoda". See on mõeldud kõigile huvilistele nii meie majast kui mujalt. Loomulikut saavad kaasa lüüa lapsevanemad. Imelised vitraažid on juba tehtud ja ehivad nii kodusid kui lasteaia aknaid. Sellel kuul hakkame kaunistama küünlaid ja tegema süüteroose.

 Hetkel on rühmades küünalde näitus ja käimas isadepäeva peod. Nii mõnigi rühm on leidnud toredaid võimalusi peo läbiviimiseks. Lotted on pühapäeval  peredega Nukuteatris, Sipsiku isad tõid kaasa erinevaid vahendeid meisterdamiseks ja tore töötuba oli nauditav. Kiita tuleb sõime rühma isasid. Kõik olid kohal ja pidu oli armas.

Täna lähevad meie õpetaja abid ja kokad koos majandusjuhatajaga tutvuma konteiner- lasteaedadega. Saab olema põnev pärastlõuna. Aitäh direktoritele ja majarahvale!

27.novembril toimub kooskoolitus projekti "Lapse kõrval targemaks" raames. Teemaks " Isa roll pere ja lapse elus". Esineb Ene Pill. Loodan, et saal saab rahvast täis ja tuleb põnev õhtu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalender

Veebruar 2019
E T K N R L P
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Otsing